MJ-L700KXE odšťavovač PANASONIC

Panasonic | Odšťavovače | Kód: 41013479

Odšťavovač.

Dostupnosť
Dočasne vypredané
termín doručenia vám upresníme telefonicky
278,84 €
232,37 € bez DPH
Poistenie proti poškodeniu (pre fyzické osoby)
Úsmev ako dar
Za nákup získate 279 bodov.

MJ-L700 RÝCHLEJŠIE A JEDNODUCHŠIE ODŠŤAVOVANIE.
Vychutnajte si obľúbenú šťavu rýchlejšie. Do pomalého odšťavovača MJ-L700 môžete vkladať celé ovocie, čím odpadá časovo náročné krájanie. Odšťavuje pomaly, vďaka čomu z ingrediencií jemne vytláča všetky živiny a lahodnú chuť. Predstavte si zdravú studenú šťavu alebo mrazené pochúťky každý deň. Zažiť to môžete so zariadením MJ-L700.
ODŠŤAVOVANIE CELÉHO OVOCIA
Šetrite časom – ovocie už nemusíte krájať. Otvor je široký 75 mm, takže môžete jednoducho vhadzovať celé jablká, hrušky, kivi a pod. Ovocie a zelenina vložené ako celé kusy sú chutnejšie a vďaka pomalému stláčaniu si pri odšťavovaní zachovávajú živiny.
VÝKONNÉ DRVENIE A STLÁČANIE
Horná časť skrutky je predĺžená na účinnejšie drvenie. Ingrediencie sa okamžite drvia a potom tlačia nadol a účinne stláčajú. Výsledkom je výkonné rozdrvenie a stláčanie aj veľkých tvrdých ingrediencií, ako je mrkva. Dolná časť skrutky z nehrdzavejúcej ocele zaručuje vynikajúcu trvanlivosť a lepšie spracovanie tvrdých ingrediencií.
ELEGANTNÝ A TENKÝ DIZAJN
Na bezstarostné používanie je miska na šťavu vyrobená z krásneho nerozbitného materiálu TRITAN™ from EASTMAN bez bisfenolov A (BPA), ktorý sa podobá sklu. Spoločne s vysokokvalitným matným čiernym povrchom zabezpečuje zariadeniu MJ-L700 dlhotrvajúci atraktívny vzhľad.
BEZPEČNÝ A PRAKTICKÝ
Vďaka pomalému odšťavovaču MJ-L700 sa deti môžu tešiť na vzdelávanie o zdravej strave. Keď je veko otvorené, produkt sa automaticky vypne pre maximálnu bezpečnosť. Na ešte rýchlejšie potešenie zo šťavy má veko otvor, takže menšie ingrediencie, napríklad mrkvu, možno pridávať ihneď počas prevádzky s uzavretým vekom.
ZAMATOVO HLADKÁ CHUŤ
Dužina sa jemne scedí pre zamatovo hladkú chuť. Dužina a šťava sa dôkladne oddelia. Menej dužiny v šťave znamená, že sa zbavíte nepríjemnej chuti a zostane len lahodná prírodná chuť ingrediencií.
ZDRAVÉ DŽÚSY BEZ ODDEĽOVANIA
Menej vzduchu, menej oxidácie. Ingrediencie sa pomaly a jemne stláčajú, aby sa dosiahla vyššia extrakcia vitamínu C a ďalších živín. Štandardné odšťavovače používajú nože a v dôsledku rýchlej rotácie vzniká trenie, ktoré vedie k strate vitamínov a oddeleniu šťavy. Štandardné odšťavovače používajú nože a v dôsledku rýchlej rotácie vzniká trenie, ktoré vedie k strate vitamínov a oddeleniu šťavy.
Čerstvé džúsy a mrazené pochúťky
Pomocou vložky na šťavu možno pripraviť lahodné čerstvé džúsy a pomocou vložky na mrazené ingrediencie sa dajú vykúzliť zdravé pochúťky, ako je sorbet alebo mrazený jogurt.

Značka Panasonic

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchlosť vybavenia, rýchlosť dopravy. Nie je čo dodať .Super

Overený zákazník,

Super, rýchle dodanie. Objednany tovar nakoniec nebol na sklade. Po dohode mi bol ponuknutý iný tovar (alternatíva) a už po vyskúšaní môžem povedať že to bola…

Overený zákazník,

Výborný a promptný obchod.

Overený zákazník,