Odšťavovač G21 Chamberi horizontal

G21 | Odšťavovače | Kód: 600858

Revolučný šnekový odšťavovač G21 Chamberi so špeciálnou technológiou Optimal Seal pre dokonalé odšťavovanie ovocia i zeleniny. Vďaka unikátnemu inverznému spôsobu odšťavovania získa maximum zel. alebo ovocnej šťavy z mäkkých i tvrdých plodov.

Dostupnosť
Skladom u dodávateľa
termín dodania upresníme
176,90 €
147,42 € bez DPH
Poistenie proti poškodeniu (pre fyzické osoby)
Úsmev ako dar
Za nákup získate 177 bodov.

Revolučný šnekový odšťavovač G21 Chamberi so špeciálnou technológiou Optimal Seal pre dokonalé odšťavovanie ovocia i zeleniny. Vďaka unikátnemu inverznému spôsobu odšťavovania získa maximum zeleninovej alebo ovocnej šťavy z mäkkých i tvrdých plodov.

Prečo je inverzný šnekový odšťavovač tak dobrý?

Inverzné odšťavovanie prebieha v opačnom smere, než sme boli doposiaľ zvyknutí u ostatných horizontálnych šnekových odšťavovačov. Ide o revolučnú zmenu, u iných výrobcov tento spôsob odšťavovania nenájdete.

Slimák odšťavovača sa točí v smere k telu odšťavovača, takže aj otvory v lisovacej časti plniacej trubice odšťavovača sú v obrátenom poradí – pri tele odšťavovača je otvor na odpad a až za ním je umiestnená výpusť na čerstvo vylisovaný ovocný džús alebo zeleninovú šťavu.

Žena pripravujúca suroviny na odšťavovanie s G21 Chamberi horizontal

S prevratnou metódou odšťavovania pribudli aj pôsobivé vychytávky

Inverzný šnekový horizontálny odšťavovač G21 Chamberi dáva svojim užívateľom oveľa väčšie pohodlie. Zatiaľ čo doteraz ste sa museli buď zmieriť s vopred danou hustotou odšťavenej šťavy alebo ste si ju síce mohli ovplyvniť, ale potrebovali ste k tomu rôzne sitká či príslušenstvo k odšťavovaču, G21 Chamberi vám vyjde v ústrety rýchlo a ľahko.

Stačí obyčajné pootočenie!

Na konci lisovacej časti plniacej trubice odšťavovača je krytka so šikovne umiestnenými filtrami nastavenia hustoty šťavy. Chcete čistú ovocnú alebo zeleninovú šťavu alebo máte chuť na hustý džús s dužinou? Pootočením v smere hodinových ručičiek uvoľnite krytku, vytiahnite ju z trubice a vyberte si jeden z troch režimov odšťavovania. Potom krytku zasuňte späť, uzamknite otočením proti smeru hodinových ručičiek a pripravte pohár. Na zdravie!

Otočná krytka na nastavenie hustoty šťavy

Optimal Seal – odšťavovanie na mieru a zmrzka ako bonus!

Odšťavovač G21 Chamberi má rovnako ako jeho predchodca G21 Chamber technológiu Optimal Seal, významne inovovanú. Inverzné odšťavovanie umožňuje lepšiu prácu s prítlakom odšťavňovacieho šneka v kombinácii s odpadovým uzáverom. Podľa práve odšťavovaných surovín nastavte páčku Optimal Seal pre mäkké plody alebo pre tvrdé plody. Tretia možnosť je nastavenie pre zmrzlinu – k tomuto odšťavovaču teda nepotrebujete žiadny ďalší nástavec, takže nemusíte nič dokupovať. Domácu zmrzlinu vám pripraví sám.

Chcete ešte viac šťavy? Jednoduchá pomoc

Odšťavovač G21 Chamberi uspokojí aj najnáročnejších užívateľov. Aj pri štandardnom používaní dokáže dostať z vložených surovín viac šťavy než ostatné odšťavovače.

TIP: Ak sa navyše ešte pohráte s páčkou Optimal Seal, uvoľňujúcu odpadový otvor, a striedavým uvoľňovaním a priťahovaním (až do polohy "zmrzlina") ovplyvníte pôsobenie lisovacieho šneka na ovocnú či zeleninovú dužinu, zvýšite výťažnosť odšťavovača na maximum. Výsledkom bude takmer suchá drť v odpadovej nádobke a viac šťavy v pohári.

Odšťavovač G21 Chamberi horizontal s ovocím, zeleninou a vytlačenou šťavou

Oko poteší, uši neruší

Moderný oblý vzhľad odšťavovača G21 Chamberi s dizajnovo zaujímavou kombináciou dvoch odtieňov šedej pôsobí ľahko a skvele doplní moderné kuchyne škandinávskeho štýlu i obľúbené futuristické, rustikálne alebo vintage kuchyne.

Pri návrhu, výrobe aj ladení tohto vo všetkých smeroch atraktívneho domáceho odšťavovača sme sa zamerali aj na hlučnosť pri odšťavovaní. A to tak dôkladne, že sa o nej už nedá ani hovoriť. Odšťavovač je veľmi tichý a zvuk pri odšťavovaní je skutočne decentný.

Odšťavovač je vhodný na:

 • Listovú zeleninu
 • Koreňovú zeleninu
 • Drobné plody
 • Jablká
 • Obilné trávy
 • Bylinky
 • Ríbezle
 • Egreše
 • Prípravu zmrzliny

Upozorňujeme, že v prípade odšťavovania jabĺk na nízkootáčkových prístrojoch, je nutné používať len kvalitné tvrdá jablká. V opačnom prípade, ak sú jablká mäkké alebo viac zrelé, vzniká pri spracovaní hustá šťava (pyré) s vyšším podielom vlákniny.

Predĺžená záruka 2 + 2 roky

Za kvalitu tohto produktu ručíme 4 roky. K štandardnej záručnej lehote 2 roky získate registráciou na webe http://g21-warranty.com predĺženie záruky o ďalšie 2 roky. Využite túto možnosť a po kúpe sa zaregistrujte. Predĺžená záruka 2 + 2 roky sa oplatí!

Predĺžená záruka

Špecifikácie

 • Výkon: 150 W
 • Otáčky: 70 ot./min
 • Priemer vstupného otvoru na ovocie: 45 mm
 • BPA free (Neobsahuje bisfenol – zdraviu škodlivý uhľovodík)
 • Predĺžená záruka 2 + 2 roky

Fyzické vlastnosti

 • Farba: šedá
 • Rozmery (Š x V x H): 13 x 35 x 35 cm
 • Hmotnosť: 3,5 kg
 • Rozmery balenia (Š x V x H): 32 x 30 x 29 cm
 • Hmotnosť balenia: 4,7 kg

Obsah balenia

 1. Odšťavovač G21 Chamberi
 2. Vtláčadlo
 3. Nádobka 0,5 l
 4. Nádobka 0,6 l
 5. Štetka na čistenie
Značka G21

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Doteraz mám s obchodom len dobré skúsenosti

Overený zákazník,

dobrá komunikácia, rýchle dodanie

Overený zákazník,

Rýchlosť dodania Veľmi ma potešilo ekologické balenie tovaru

Overený zákazník,