ORALB Elektrická kefka Smart 5 5000N CrossAction

Oral-B | Zubné kefky | Kód: Smart 5 5000N

3D systém (8.800 oscilácií a 40.000 pulzov za minútu); 5 čistiacich programov: normálny, hĺbkový, jemný, bieliaci, starostlivosť o ďasná; vizuálny a zvukový senzor tlaku; Bluetooth technológia prepojiteľná s mobilnou aplikáciou Oral-B; profesionálny timer (4x30s); 3 koncovky v balení, cestovné puzdro, držiak na smartfón, Li-ion batéria</br> <strong>AKCIA! Nakupujte bez rizika aj v roku 2018 a 2019!</strong> </br> <strong><a href="http://assets.agem.sk/popis/oralb leták.pdf"target="_blank">Viac sa dočítate TU.</a></strong></p> </br> <strong><a href="https://www.agem.sk/promo/oralb-zaruka-vratenia-penazi-115969656"target="_blank">Všetky produkty v akcii.</a></strong></p> </a>

Dostupnosť
Skladom
Doručíme do 48h
111,07 €
92,56 € bez DPH
Poistenie proti poškodeniu (pre fyzické osoby)

Prispôsobte čistenie svojim potrebám s elektrickou kefkou Braun Oral-B Smart 5 5000N. Môžete si vybrať z piatich režimov čistenia a abyste mali prehľad o čistení, môžete prepojiť kefku pomocou bluetooth s mobilným telefónom.

 

Vyberte si z piatich čistiacich režimov

U kefky si môžete vybrať z piatich rôznych čistiacich režimov ten, ktorý bude najviac vyhovovať Vašim individuálnym potrebám.

 

Daily Clean - režim na každodenné čistenie

Sensitive - jemné, ale napriek tomu dôkladné čistenie citlivých oblastí

Whitening - výnimočné leštenie zubov pre príležitostné alebo každodenné použitie

Gum Care - jemná masáž ďasien

Pro-Clean - režim pre intezívne 3D čistenie

 

Prepojte kefku s Vaším mobilným telefónom

Keď túto kefku spárujete pomocou bluetooth s vaším šikovným telefónom, získate úplne nové možnosti ako sledovať svoju zubnú hygienu v reálnom čase už počas čistenia. Vďaka špeciálnej aplikácii Oral-B App, ktorá je dostupná pre Apple a Android môžete mať prehľad o priebehu čistenia. Kefka je inovovaná aj o senzor snímania pozície kefky, preto pri čistení už nevynecháte ani jeden zub.

 

Najprepracovanejšia čistiaca hlavica

Zažite čistiacu silu najprepracovanejšej kefky CrossAction. Čistiace štetiny majú rôznu dĺžku a sú zostavené v rôznych uhloch, vďaka čomu vyčistia väčšiu plochu zuba a dosiahnu ďalej do medzizubných priestorov.

 

Špeciálna 3D technológia čistenia

Čistiaca technika 3D od Oral-B je založená na súčasnej pulzácii a rotácii čistiacej hlavice. Štetiny kefky oscilujú dovnútra a von, aby dôkladne obklopili každý zub a odstránili povlak. Pulzy narušia štruktúru usadeného povlaku a rotačný pohyb ho potom ľahšie odstráni. Zároveň kefka pracuje šetrne, preto nepoškodzuje zuby ani ďasná.

 

Koniec zbytočného tlaku na zuby

K podpore optimálneho čistenia má zubná kefka zabudovanú funkciu kontroly tlaku. Ak na zubnú kefku príliš zatlačíte, rozsvieti sa červená kontrolka senzora tlaku, ktorá vás upozorní, aby ste tlak znížili. Okrem toho budete počuť počas čistenia zubov aj iný zvuk. Táto funkcia šetrí Vaše ďasná a výrazne napomáha zdraviu Vašich zubov.

 

Profesionálny časovač

Zubní lekári odporúčajú čistiť zuby po dobu dvoch minút. Profesionálny časovač vám zvukom v 30 sekundových intervaloch pripomenie, že máte prejsť na ďalšiu časť chrupu a nakoniec oznámi koniec čistenia. Vďaka tejto funkcii si môžete byť istí, že vaše zuby sú optimálne a rovnomerne vyčistené.

 

Až 2 týžne čistenia bez nabíjania

Vďaka novej Lítium-iónové batérii sa kefka nielen rýchlejšie nabíja, ale aj vydrží až 2 týždne prevádzky na batériu 2x denne 2 minúty. Stav nabitia batérie môžete strážiť vďaka indikátora nabíjania.

 

Obsah balenia

1x telo kefky Braun Oral-B Smart 5 5000N

1x čistiaca hlavica CrossAction

1x čistiaca hlavice Sensitive

1x čistiaca hlavica 3D White

1x nabíjačka

1x úložný priestor pre hlavice

1x stojan na telefón

1x cestovné puzdro

 

Ostatné

PNC: 925 500 017

Ovládanie: Elektronické dotykové

Čistý objem chladničky/mrazničky (l): 192/72

Hrubý objem chladničky/mrazničky (l): 197/73

Osvetlenie chaldničky: 1, Integrated to FanHigh, vnútorné LED, With rise-on effect

Počet kompresorov: 2

Dĺžka kábla (m): 2.4

Napätie (V): 230-240

Čiarový kód EAN: 7332543469055

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nakupujte bez rizika aj v roku 2017 a 2018

Ak farba výrobku alebo celý model nezodpovedajú vašim predstavám, môžete nám výrobok vrátiť. My vám zaručujeme vrátenie penazí. Náš program "Nakupujte bez rizika aj v roku 2017 a 2018!" vám umožňuje vyskúšať si najnovšie výrobky Oral-B.

 

Ak niektorý z nich nesplní vaše ocakávania, môžete ho do 100 dní od kúpy vrátit na nižšie uvedenú adresu: Idea Element s.r.o, Trnavská 86, 04011 Košice, Slovenská republika, Tel.: +421 02/5710 1135, E-mail: informacie.im@pg.com.

 

 

Značka Oral-B

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.