ORALB Sada elektrických kefiek Genius PRO 8900 Cr

Oral-B | Zubné kefky | Kód: Genius PRO 8900 Cross Action Bonus Handle

AKCIA! 2 rukoväte v balení, 3D systém (10 500 oscilacií a 48 000 pulzov za minútu), 5 čistiacich programov: Normálny, jemný, masážny, leštiaci a predlžený (3min.), držiak "Smart ring", profesionálny časovač (4x30s) senzor tlaku, 3 koncovky v balení, premiové púzdro Oral-.B mobilná aplikácia, Li-ion batéria. </br> <strong>AKCIA! Nakupujte bez rizika aj v roku 2018 a 2019!</strong> </br> <strong><a href="http://assets.agem.sk/popis/oralb leták.pdf"target="_blank">Viac sa dočítate TU.</a></strong></p> </br> <strong><a href="https://www.agem.sk/promo/oralb-zaruka-vratenia-penazi-115969656"target="_blank">Všetky produkty v akcii.</a></strong></p> </a><

Dostupnosť
Skladom
Doručíme do 48h
127,40 €
106,16 € bez DPH
Poistenie proti poškodeniu (pre fyzické osoby)

Kefka je vybavená krúžkom (indikátorom) SmartRing, ktorý mení svoju farbu v závislosti na vašom čistení. Je viditeľný z každého uhla a umožňuje pohodlne vidieť spätnú väzbu senzora tlaku, časovača a pripojenie cez Bluetooth. Taktiež si môžete prostredníctvom Oral-B aplikácie v smartfóne naprogramovať jednu z 12 možných farieb.

 

-         Päť rôznych čistiach režimov- vyberte si ten správny

-         Daily Clean - režim na každodenné čistenie

-         Sensitive - jemné, ale napriek tomu dôkladné čistenie citlivých oblastí

-         Whitening - výnimočné leštenie zubov pre príležitostné alebo každodenné použitie

-         Gum Care - jemná masáž ďasien

-         Pro-Clean - režim pre intezívne 3D čistenie

 

3D technológia čistenia

3D čistenie osciluje, otáča a pulzuje, čím rozbíja a odstraňuje až o 100% viac plaku ako bežná manuálna zubná kefka. Je založená na súčasnej pulzácii a rotácii čistiacej hlavice (až 10 500 čistiacich pohybov za minútu a 48 000 pulzácií v porovnaní so 600 u manuálnej zubnej kefky). Zároveň kefka pracuje šetrne, preto nepoškodzuje zuby ani ďasná. V aplikácii Oral-B si tiež môžete nastaviť program bielenie, ktorý vám pomôže zlepšiť návyky v ústnej hygiene.

 

Detektor pozície kefky

Kefka je inovovaná aj o senzor snímania pozície kefky, preto pri čistení už nevynecháte ani jeden zub. Umožňuje vidieť, kde si čistíte zuby, a následne napraviť zlú techniku ​​čistenia, aby ste nikdy žiadne miesto nevynechali. Nápomocný bude aj 2 minútový časovač, ktorý vám pomôže čistiť si zuby v tú správnu dobu.

 

Senzor tlaku

Táto funkcia šetrí vaše ďasná a výrazne napomáha zdraviu vašich zubov. Inovatívna zubná kefka ponúka trojitý senzor tlaku, čo pomáha chrániť ďasná pred nadmerným tlakom. Indikátor SmartRing sa rozsvieti a spomalí a následne zastaví pulzácie, keď budete pri čistení príliš tlačiť. Okrem toho budete počuť počas čistenia zubov aj iný zvuk.

 

Až 12 dní čistenia bez nabíjania

Elektronická zubná kefka sa nielen rýchlejšie nabíja, ale aj vydrží až 12 dní prevádzky ( 2x denne 2 minúty). Nechýba ani indikátor nabíjania, kedy vám oznámi potrebu kefku nabiť.

 

Obsah balenia:

2x telo kefky Braun Oral-B Genius 8900

1x čistiaca hlavica CrossAction

1x čistiaca hlavice Sensitive

1x čistiaca hlavica 3D White

1x nabíjačka

1x úložisko pre kefkové hlavice

1x držiak na mobilný telefón

1x luxusné cestovné puzdro

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nakupujte bez rizika aj v roku 2017 a 2018

Ak farba výrobku alebo celý model nezodpovedajú vašim predstavám, môžete nám výrobok vrátiť. My vám zaručujeme vrátenie penazí. Náš program "Nakupujte bez rizika aj v roku 2017 a 2018!" vám umožňuje vyskúšať si najnovšie výrobky Oral-B.

 

Ak niektorý z nich nesplní vaše ocakávania, môžete ho do 100 dní od kúpy vrátit na nižšie uvedenú adresu: Idea Element s.r.o, Trnavská 86, 04011 Košice, Slovenská republika, Tel.: +421 02/5710 1135, E-mail: informacie.im@pg.com.

 

 

Značka Oral-B

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.