XSX/ XOne A Plague Tale: Innocence

COMGAD | Hry na Xbox | Kód: 158840-159865

Platforma: Xbox Series X/ Xbox One
Žáner: akčná adventúra
Jazyk: české titulky

Dostupnosť
Skladom u dodávateľa
termín dodania upresníme
24,79 €
20,66 € bez DPH
Úsmev ako dar
+2,00 €
Za nákup získate 25 bodov.

Nechajte sa vtiahnuť do ponurého príbehu mladej Amicie a jej malého brata Huga na ich strastiplnej ceste najtemnejším obdobím histórie. Prenasledovaní vojakmi inkvizície a obklopení nezadržateľnými záplavami potkanov sa Amicia a Hugo vzájomne spoznávajú a začínajú si dôverovať. V boji o holý život proti nespočetným nástrahám sa budú snažiť nájsť v tomto brutálnom a neľútostnom svete zmysel.

Píše sa rok 1349. Francúzskym kráľovstvom zmieta mor. Amiciu a jej mladšieho brata Huga prenasleduje inkvizícia. Počas cesty dedinami spustošenými strašnou chorobou budú musieť spojiť sily s ďalšími deťmi a pomocou ohňa a svetla sa vysporiadať so záplavami potkanov. Jedinou pomocou na ich ceste za prežitím lemované nevýslovnými hrôzami je im puto spájajúce ich osudy.

Ich dobrodružstvo začína... a s ním končí obdobie nevinnosti.

Vychutnajte si rozlíšenie 4K* s vysokou snímkovou frekvenciou 60 snímok za sekundu, výrazne vylepšenú grafiku a rýchlejšie načítanie na konzolách Xbox Series X|S. - * Rozlíšenie 4K vyžaduje kompatibilné zobrazovacie zariadenie a systém Xbox Series X.

Značka COMGAD

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

OK

Overený zákazník,

Spoľahlivý obchod

Overený zákazník,

Super komunikácia, rýchle dodanie

Overený zákazník,