PS4 Mount & Blade II: Bannerlord

COMGAD | Hry na Playstation | Kód: 158817-159842

Platforma: PS4
Žáner: RPG
Jazyk: anglický

Dostupnosť
Skladom u dodávateľa
termín dodania upresníme
41,89 €
34,91 € bez DPH
Úsmev ako dar
+2,00 €
Za nákup získate 42 bodov.

Rohy dujú, vrany sa zlietajú. Ríša je rozorvaná občianskou vojnou. Za hranicami vznikajú nové kráľovstvá. Popadnite meč, navlečte zbroj, povolajte stúpencov a vyrazte dopredu za víťazstvom a slávou na bojisku Calradie. Upevnite svoju vládu a vytvorte nový svet z popola toho starého.

Mount & Blade II: Bannerlord je veľmi očakávané pokračovanie úspešnej stredovekej bojovej simulácie a hry na hrdinov Mount & Blade: Warband. Hra je zasadená do obdobia pred 200 rokmi a rozširuje detailný súbojový systém aj svet Calradie. Bombardujte horské pevnosti pomocou obliehacích strojov, vybudujte tajnú zločineckú ríšu v zapadnutých mestských uličkách alebo sa vrhnite do chaotických bitiek v rámci výpravy za mocou.

Strategické / akčné RPG

Skúmajte, podnikajte nájazdy a dobývajte po celom rozsiahlom kontinente Calradie a robte si v priebehu hry priateľov i nepriateľov. Dajte dohromady vlastnú armádu a veďte ju do boja, velte svojim vojakom v bojovej vrave a bojujte po ich boku.

Sandboxová kampaň pre jedného hráča

Hrajte po svojom! Naplánujte si vlastnú cestu k moci v dynamickom sandboxovom dobrodružstve, kde žiadne dva priechody hrou nie sú rovnaké.

Rozsiahly editor postavy a systém rozvoja

Vytvorte si vlastnú postavu a rozvíjajte ju podľa svojho herného štýlu. Vylepšujte si schopnosti pomocou praktických úkonov a získajte prístup k celému radu perkov, ktoré predstavujú vaše majstrovstvá v danom obore.

Realistická ekonomika

Sledujte, ako sa mení dostupnosť tovaru v simulovanej feudálnej ekonomike, kde cena všetkého od kadidiel po vojnové kone plynule reaguje na ponuku a dopyt. Obráťte anarchiu vo svoj prospech tak, že ako prvé doveziete obilie do hladujúceho mesta po obliehaní alebo znovu otvoríte obchodnú cestu, na ktorej vyčíňajú banditi.

Herné režimy pre viacerých hráčov

Preverte svoju taktickú zdatnosť a bojové schopnosti proti hráčom z celého sveta v celom rade rôznych herných režimov pre viacerých hráčov – od malých potýčok až po obrovské epické obliehania so stovkami účastníkov.

Smerový bojový systém založený na schopnostiach

Porážajte nepriateľov pomocou sofistikovaného a intuitívneho súbojového systému, ktorý sa ľahko naučíte, ale ťažko ovládnete.

Strhujúce bitky

Vyrazte na bojisko a užite si brutálne stredoveké súboje z pohľadu prvej alebo tretej osoby so stovkami jednotiek na obrazovke, pričom každá sa riadi vlastnou prepracovanou umelou inteligenciou.

Rozsiahle možnosti modifikácií

Upravte si herný zážitok a užite si úplne nové dobrodružstvo z vlastnej tvorby. Engine a nástroje použité na vývoj Mount & Blade II: Bannerlord sú voľne dostupné pre komunitu, takže tvorcovia modifikácií môžu vytvoriť vlastnú interpretáciu Calradie a vlastné svety!

Značka COMGAD

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Ok.

Overený zákazník,

Expresné dorucenie Chýbal návod na obsluhu v slovencine alebo češtine

Overený zákazník,

Ùstretovosť a ochota personálu. Poradia a navrhnù aj viac možností. Bez problémov komunikujú telefonicky aj mailom.

Overený zákazník,