skleník LANITPLAST DODO BIG 8x7 PC 4 mm šedý

Záhradné skleníky | Kód: LG1476

Ocelový skleník, š 239 x d 218 cm,šedá farba, 1x strešné okno, polykarbonát 4 mm.

Dostupnosť
Skladom (3 ks)
Doručíme do 48h
Pôvodná cena
407,00 €
Ušetríte
122,00 € (30%)
285,00 €
237,50 € bez DPH
Úsmev ako dar
Za nákup získate 238 bodov.

Skompletované v ČR - LANIT PLAST, s.r.o.

Konštrukcia - klasický robustný skleník vyrobený z masívnych elektrolyticky pozinkovaných ohranených oceľových profilov vyrobených s hrúbkou steny  0,6 mm (ohranenie profilov = okraje profilu ohnuté späť o 180° - profil nie je nebezpečne ostrý a navyše ho ohnutý okraj veľmi výrazne spevňuje). Nosná konštrukcia skleníka je z vonkajšej strany nalakovaná vypaľovanou šedou farbou odtieňu RAL 7001. Jednotlivé diely konštrukcie sú vzájomne zoskrutkované. Výška skleníka je 196 cm. Skleník má zosilnenú základovú lištu, stavba podmurovky či inej základne nie je nutná, v prípade použitia kotviacich prvkov je možné skleník postaviť samostatne priamo na zem.

Polykarbonát - dvojstenná komôrková doska sily 4 mm. Z dôvodu zaistenia maximálnej kvality tohto skleníku je presklenie vyrobené firmou LANIT PLAST, s.r.o. z komôrkového polykarbonátu Marlon (výrobca Brett Martin - Veľká Británia) alebo z polykarbonátu SUNLITE (výrobca Palram Europe - Veľká Británia / Nemecko). Polykarbonát má silný UV filter, takže nekrehne ani nežltne. Spoločnosť LANIT PLAST, s.r.o. je od roku 1999 jedným z najväčších oficiálnych dovozcov polykarbonátu do ČR a disponuje preto vlastnými technickými skúšobnými protokolmi z českých štátom akreditovaných skúšobní. Ide tak o jedny z mála skleníkov na českom trhu, ktoré sú osadené kvalitným polykarbonátom s dokladovateľný českou certifikáciou. Polykarbonát bol otestovaný Štátnym zdravotným ústavom ako zdravotne nezávadný. Na polykarbonát je poskytovaná zmluvná záruka 10 rokov na nerozbitnosť krupobitím (presná špecifikácia záruky je obsiahnutá v záručnom liste).

Rozmery skleníka:

  • šírka š = 239 cm 
  • výška v = 196 cm
  • dľžka d = 218 cm 

Model 8x7 má jedno strešné okno o veľkosti š. 68 x d 95 cm. Ďalšie strešné okná nemožno priobjednať. Obsahom dodávky sú jednokrídlové dvere na 3 masívnych pantoch, opatrené masívnou západkou (svetlosť dverí je š 76 cm x 155 / 172 cm - vršok dverí je trojúholníkový), nosná konštrukcia, presklenie zo zvoleného polykarbonátu, 1x strešné ventilačné okno s manuálnym otváraním, všetok spojovací materiál. Ku skleníku je možné dokúpiť aj nadštandardné príslušenstvo - regály, teplomery, vlhkomery, zavlažovacie zariadenie, elektrické odporové vykurovanie pôdy.

Zabudovaná oceľová základňa v cene. Skleník je nutné v každom prípade pevne ukotviť k základom, aby nedošlo k jeho poškodeniu vetrom. Pre ukotvenie je možné použiť napr. skrutky s hmoždinkami (otvory v základnom ráme je nutné vyvŕtať, hmoždinky nie sú priložené) alebo použiť kotvu do zeme.

Skleník dodávame ako stavebnicu s podrobným montážnym návodom. Balené v papierovom kartóne. Výrobok je určený pre súkromné (domáce) využitie. 

Dôležité upozornenia:

  1. Podmurovku stavajte až po zakúpení skleníka a po montáži základovej konštrukcie, kedy získate presné pôdorysné rozmery skleníka. Tu uvádzané rozmery skleníka sú max. vonkajšie rozmery skleníka a nemôžu byť použité pre vymeranie a stavbu podmurovky.
  2. Pozor - u tohto modelu skleníka je nutné presný rozmer niektorých polykarbonátových tabúľ svojpomocne doformátovať z predpripravených dosiek. V kartóne s polykarbonátom je priložený presný nárezový plán.
  3. V prípade používania prírodných hnojív (konský / kravský hnoj, slepičince, apod.), umelých hnojív, pesticídov, herbicídov a iných chemikálií môže po dlhšej alebo kratšej dobe dochádzať ku korózii oceľových dielov skleníka (základňa, skrutky, apod.).

Rozmery a hmotnosti balenia:
balík č. 1 - 30 x 187 x 23 cm / 40 kg
balík č. 2 - 90 x 196 x 7 cm / 19 kg


Súbory

Farba šedá
Hmotnosť 59kg
Šírka (vonkajšia) 2,39m
Dĺžka (vonkajšia) 2,18m
Výška (vonkajšia) 1,96m
Materiál konštrukcie pozinkované oceľové profily hrúbka 0,6 mm
Výrobca LANIT PLAST
Kategória Oceľové skleníky
Str. okná 1x
Zastavaná plocha 5,21m2
Dvere jednokrídlové na pántoch
Šírka dverí 0,76m
Výška dverí 1,72m
Ukotvenie presklenia pozinkované oceľové prítlačné sponky
Materiál presklenia komôrkový polykarbonát 4 mm
Záruka na presklenie 10 rokov na nerozbitnosť krupobitím

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Interný sklad 7 LG1476 0
Interný sklad 8 LG1476 0
Svätoplukova - prevádzka osobného odberu LG1476 3

Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Cena Lahke vyhladavanie Prehladna stranka

Overený zákazník,

Odporúčam

Overený zákazník,

ok

Overený zákazník,