skleník VITAVIA IDA 5200 matné sklo 4 mm + PC 6 mm zelený

LanitPlast | Záhradné skleníky | Kód: LG1534

Hliníkový skleník, š 201 x d 262 cm, zelená farba, 1x str. okno, kalené matné sklo 4 mm + PC 6 mm.

Dostupnosť
Skladom
Doručíme do 48h
Pôvodná cena
962,00 €
Ušetríte
96,00 € (10%)
866,00 €
721,67 € bez DPH

Výrobca - VITAVIA GARDEN LTD - Veľká Británia.

Skleníky rady IDA sú zaradené do kategórie PREMIUM - skleník je vyrobený značkovým výrobcom z Veľkej Británie. Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilov, presklenie je z kaleného matného záhradkárskeho skla sily 4 mm. Matné sklo výrazne znižuje prehrievanie priestoru vnútri počas letných mesiacov a súčasne zaisťuje dostatočnú svetelnú priepustnosť. Kalená verzia skla zaisťuje jeho úplnú bezpečnosť - v prípade rozbitia sa sklenená výplň roztriešti na tisíce malých kúskov, čo zabráni prípadnému vážnemu zraneniu. To je veľmi dôležitá vlastnosť skleníka, ktorú ocenia predovšetkým rodičia malých detí pobehujucich po záhrade. 
Presklenie strechy je z tepelno-izolačných komôrkových polykarbonátových dosiek o sile 6 mm, strešné okná sú vždy zasklené polykarbonátom 4 mm. Presklenie je do hliníkových profilov kotvené pomocou oceľových sponiek.

Uchycení skla - systém Clips

Polykarbonát - veľmi kvalitný dvojstenný polykarbonát s UV filtrom (nekrehne, nežltne). Z dôvodu zaistenia maximálnej kvality je strešné presklenie tohto modelu skleníku vyrobené firmou LANIT PLAST, s.r.o. z komôrkového polykarbonátu Marlon (výrobca Brett Martin - Veľká Británia) alebo z polykarbonátu SUNLITE (výrobca Palram Europe - Veľká Británia / Nemecko). Spoločnosť LANIT PLAST, s.r.o. je od roku 1999 jedným z najväčších oficiálnych dovozcov polykarbonátu do SR (ako regionálny partner ich výrobcov) a disponuje preto vlastnými technickými skúšobnými protokoly z českých štátom akreditovaných skúšobní. Ide tak o jedny z mála skleníkov na českom trhu, ktoré sú osadené kvalitným polykarbonátom s českou certifikáciou.

Zmluvná záruka 15 rokov na AL konštrukciu

Konštrukcia skleníka má zelenú farbu.

Rozmery skleníka:
šírka: 262 cm
hĺbka: 201 cm
výška: 221 cm
1x strešné okno

Skleník je vybavený dvojkrídlovými dverami (122 x 163 cm), AL profily, presklením, 1 strešným ventilačným okienkom s manuálnym otváraním, všetkým spojovacím materiálom. Skleník možné postaviť buď na murovanú podmurovku (potom nie je nutné dokupovať základňu z pozinkovaného plechu) alebo na základňu z pozinkovaného plechu (nutné dokúpiť). Pri stavbe bez murovanej podmurovky dokúpenia základne určite odporúčame. Ku skleníku je možné dokúpiť rad nadštandardného príslušenstva - poličky, regály, teplomery, vlhkomery, zavlažovacie zariadenia, elektrické odporové vykurovanie pôdy.

Skleník dodávame ako stavebnicu s podrobným montážnym návodom. Balené v papierovom kartóne.

Upozornenie: 

1) Ak chcete postaviť murovanú alebo betónovú podmurovku, tak ju stavajte až po zakúpení skleníka a po montáži oceľovej základne. Uvádzané rozmery skleníka sú maximálne vonkajšie rozmery a nemôžu byť použité pre vymeranie a stavbu podmurovky.

2) V prípade používania prírodných hnojív (konský / kravský hnoj, slepičince, apod.), umelých hnojív, pesticídov, herbicídov a iných chemikálií môže po dlhšej alebo kratšej dobe dochádzať ku korózii oceľových dielov skleníka (základňa, skrutky, apod.).


Súbory

Značka LanitPlast
Farba zelená
Hmotnosť 156kg
Šírka (vonkajšia) 2,01m
Dĺžka (vonkajšia) 2,62m
Výška (vonkajšia) 2,21m
Materiál konštrukcie eloxovaný hliník
Výrobca Vitavia Garden
Kategória Hliníkové skleníky
Str. okná 1x
Zastavaná plocha 5,27m2
Dvere dvojkrídlové posuvné
Šírka dverí 1,22m
Výška dverí 1,63m
Ukotvenie presklenia ocelové sponky
Materiál presklenia kalené matné sklo 4 mm + PC 6 mm
Záruka na presklenie zmluvná - 10 rokov na nerozbitnosť PC krupobitím
Základna pribalená nie
Záruka na konštrukciu 15 rokov na vybrané vlastnosti AL konštrukcie

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty