| Hmotnosť | 214,8 kg |
| Objem | 0.3815 |
| Balené po | 1 ks |
| EAN | 33420203228007 |
| EAN | 33420203228016 |
| EAN | 33420203227992 |
| EAN | 33420203227983 |
| EAN | 33420203227974 |
| EAN | 33420203227965 |
| EAN | 33420203227956 |
| EAN | 33420203227947 |
| EAN | 33420203228025 |
| EAN | 33420203227938 |
| Balenie | Balík č. 8, 8×8×8 cm, 214,8 kg |
| Balenie | Balík č. 5, 7×7×7 cm, 214,8 kg |
| Balenie | Balík č. 4, 7×7×7 cm, 214,8 kg |
| Balenie | Balík č. 3, 8×8×8 cm, 214,8 kg |
| Balenie | Balík č. 2, 5×5×5 cm, 214,8 kg |
| Balenie | Balík č. 10, 19×19×19 cm, 214,8 kg |
| Balenie | Balík č. 1, 4×4×4 cm, 214,8 kg |
| Balenie | Balík č. 6, 6×6×6 cm, 214,8 kg |
| Balenie | Balík č. 9, 4×4×4 cm, 214,8 kg |
| Balenie | Balík č. 7, 9×9×9 cm, 214,8 kg |
Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnost | Cena |
|---|---|---|
| 0000329684 | Skladom u dodávateľa | 639,00 € s DPH |
Skriňa, biela extra vysoký lesk HG/dub sonoma tmavý truflový, LYNATET TYP 23
645,00 €
Skladom u dodávateľa
| Sklad | Kód | Počet mj skladem |
|---|---|---|
| Centálny sklad | 0000329684 | 0 ks |
| Interný sklad 10 | 0000329684 | 0 ks |
| Interný sklad 7 | 0000329684 | 0 ks |
| Interný sklad 8 | 0000329684 | 0 ks |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | 0000329684 | 0 ks |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.