| Hmotnosť | 218,5 kg |
| Objem | 0.3848 |
| Balené po | 1 ks |
| EAN | 33420203213315 |
| EAN | 33420203213324 |
| EAN | 33420203213306 |
| EAN | 33420203213290 |
| EAN | 33420203213281 |
| EAN | 33420203213272 |
| EAN | 33420203213263 |
| EAN | 33420203213254 |
| EAN | 33420203213333 |
| EAN | 33420203213245 |
| Balenie | Balík č. 8, 7×7×7 cm, 218,5 kg |
| Balenie | Balík č. 5, 5×5×5 cm, 218,5 kg |
| Balenie | Balík č. 4, 4×4×4 cm, 218,5 kg |
| Balenie | Balík č. 3, 4×4×4 cm, 218,5 kg |
| Balenie | Balík č. 2, 8×8×8 cm, 218,5 kg |
| Balenie | Balík č. 10, 8,5×8,5×8,5 cm, 218,5 kg |
| Balenie | Balík č. 1, 19×19×19 cm, 218,5 kg |
| Balenie | Balík č. 6, 8×8×8 cm, 218,5 kg |
| Balenie | Balík č. 9, 7×7×7 cm, 218,5 kg |
| Balenie | Balík č. 7, 7×7×7 cm, 218,5 kg |
Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnost | Cena |
|---|---|---|
| 0000329685 | Skladom u dodávateľa | 459,00 € s DPH |
Spálňový komplet (posteľ, 2 nočné stolíky, skriňa), pínia biela/dub sonoma truflový, LUMERA
1 199,00 €
Skladom u dodávateľa
| Sklad | Kód | Počet mj skladem |
|---|---|---|
| Centálny sklad | 0000329685 | 0 ks |
| Interný sklad 10 | 0000329685 | 0 ks |
| Interný sklad 7 | 0000329685 | 0 ks |
| Interný sklad 8 | 0000329685 | 0 ks |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | 0000329685 | 0 ks |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.