| Hmotnosť | 283 kg |
| Objem | 0.6533 |
| Balené po | 1 ks |
| EAN | 32242011601244 |
| EAN | 32242011601253 |
| EAN | 32242011601235 |
| EAN | 32242011601226 |
| EAN | 32242011601217 |
| EAN | 32242011601208 |
| EAN | 32242011601192 |
| EAN | 32242011601183 |
| EAN | 32242011601271 |
| EAN | 32242011601262 |
| EAN | 32242011601174 |
| Balenie | Balík č. 7, 3,1×3,1×3,1 cm, 283 kg |
| Balenie | Balík č. 5, 10,9×10,9×10,9 cm, 283 kg |
| Balenie | Balík č. 4, 8,9×8,9×8,9 cm, 283 kg |
| Balenie | Balík č. 3, 4,8×4,8×4,8 cm, 283 kg |
| Balenie | Balík č. 2, 3,8×3,8×3,8 cm, 283 kg |
| Balenie | Balík č. 11, 14,5×14,5×14,5 cm, 283 kg |
| Balenie | Balík č. 10, 14,5×14,5×14,5 cm, 283 kg |
| Balenie | Balík č. 1, 6,2×6,2×6,2 cm, 283 kg |
| Balenie | Balík č. 8, 10,2×10,2×10,2 cm, 283 kg |
| Balenie | Balík č. 9, 14,4×14,4×14,4 cm, 283 kg |
| Balenie | Balík č. 6, 3,4×3,4×3,4 cm, 283 kg |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| 0000187114 | Skladom u dodávateľa | 1 199,00 € s DPH |
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Centálny sklad | 0000187114 | 0 ks |
| Interný sklad 10 | 0000187114 | 0 ks |
| Interný sklad 7 | 0000187114 | 0 ks |
| Interný sklad 8 | 0000187114 | 0 ks |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | 0000187114 | 0 ks |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.