| Hmotnosť | 237 kg |
| Objem | 0.6086 |
| Balené po | 1 ks |
| EAN | 32242023901970 |
| EAN | 32242023901989 |
| EAN | 32242023901961 |
| EAN | 32242023901952 |
| EAN | 32242023901943 |
| EAN | 32242023901934 |
| EAN | 32242023901925 |
| EAN | 32242023901916 |
| EAN | 32242023902003 |
| EAN | 32242023901998 |
| EAN | 32242023901907 |
| Balenie | Balík č. 7, 9,5×9,5×9,5 cm, 237 kg |
| Balenie | Balík č. 5, 5×5×5 cm, 237 kg |
| Balenie | Balík č. 4, 5,5×5,5×5,5 cm, 237 kg |
| Balenie | Balík č. 3, 4,5×4,5×4,5 cm, 237 kg |
| Balenie | Balík č. 2, 8×8×8 cm, 237 kg |
| Balenie | Balík č. 11, 11×11×11 cm, 237 kg |
| Balenie | Balík č. 10, 11×11×11 cm, 237 kg |
| Balenie | Balík č. 1, 11×11×11 cm, 237 kg |
| Balenie | Balík č. 8, 7×7×7 cm, 237 kg |
| Balenie | Balík č. 9, 4×4×4 cm, 237 kg |
| Balenie | Balík č. 6, 4,5×4,5×4,5 cm, 237 kg |
Il n’y a actuellement aucun avis client.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Code | Disponibilité | Prix |
|---|---|---|
| 0000194487 | Skladom u dodávateľa | 1 079,00 € Prix TTC |
| Stock | Code | Nombre d'articles en stock |
|---|---|---|
| Centálny sklad | 0000194487 | 0 pce |
| Interný sklad 10 | 0000194487 | 0 pce |
| Interný sklad 7 | 0000194487 | 0 pce |
| Interný sklad 8 | 0000194487 | 0 pce |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | 0000194487 | 0 pce |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.