Čierné ventilačné okno stenové š 59,5 x v 79,2 cm, vhodné pre vybrané modely skleníkov VITAVIA.
Výrobca - VITAVIA GARDEN - Veľká Británia
Ventilačné stenové okno s rozmermi š 59,5 x v 79,2 cm, prevedenie z hliníka + vypaľovaná prášková farba. Presklenie okna je z komôrkového polykarbonátu 6 mm, ktorý je obsahom balenia.
Toto okno má ČIERNU FARBU - pozor pri nákupe k zeleným alebo strieborným verziám skleníkov!
Pre overenie kompatibility s Vašim skleníkom prejdite do hornej záložky „Vhodné pre“, kde nájdete zoznam podporovaných modelov.
Dodávame v rozobranom stave ako stavebnicu.
| Farba | čierna |
| Hmotnosť | 3kg |
| Objem | L |
| Šírka (vonkajšia) | 0,61m |
| Výška (vonkajšia) | 0,755m |
| Výrobca | Vitavia Garden |
| Nosnosť | kg |
| Typ príslušenstva | ventilačné okná |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| LG4109 | Dočasne vypredané |
98,00 €
s DPH 98,04 € s DPH |
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Centálny sklad | LG4109 | 0 ks |
| Interný sklad 10 | LG4109 | 0 ks |
| Interný sklad 7 | LG4109 | 0 ks |
| Interný sklad 8 | LG4109 | 0 ks |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | LG4109 | 0 ks |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.