Zelené ventilačné okno stenové š 59,5 x v 79,2 cm, vhodné pre vybrané modely skleníkov VITAVIA.
Výrobca - VITAVIA GARDEN - Veľká Británia
Ventilačné stenové okno s rozmermi š 59,5 x v 79,2 cm, prevedenie z hliníka + vypaľovaná prášková farba. Presklenie okna je z komôrkového polykarbonátu 6 mm, ktorý je obsahom balenia.
Toto okno má ZELENÚ FARBU - pozor pri nákupe k čiernym alebo strieborným verziám skleníkov!
Pre overenie kompatibility s Vašim skleníkom prejdite do hornej záložky „Vhodné pre“, kde nájdete zoznam podporovaných modelov.
Dodávame v rozobranom stave ako stavebnicu.
| Farba | zelená |
| Hmotnosť | 3kg |
| Objem | L |
| Šírka (vonkajšia) | 0,61m |
| Výška (vonkajšia) | 0,755m |
| Výrobca | Vitavia Garden |
| Nosnosť | kg |
| Typ príslušenstva | ventilačné okná |
There are no reviews, yet.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Code | Availability | Price |
|---|---|---|
| LG4111 | Dočasne vypredané |
98,00 €
incl. VAT 98,04 € incl. VAT |
| Stock | Code | Quantity in Stock |
|---|---|---|
| Centálny sklad | LG4111 | 0 pcs |
| Interný sklad 10 | LG4111 | 0 pcs |
| Interný sklad 7 | LG4111 | 0 pcs |
| Interný sklad 8 | LG4111 | 0 pcs |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | LG4111 | 0 pcs |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.