Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| Plotrové role, 594mm/50m/50mm, 90g | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 11,25 € |
| Cena s DPH | 13,84 € |
| Ušetříte | – |
| Dostupnost | Tovar na sklade |
| Parametry | |
| Značka | Economy |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Dutinka | 50 mm |
| Gramáž | 90 g/m2 |
| Návin | 50 metrov |
| Šírka | 594 mm |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.