Supprimer du comparateur
|
|
|---|---|
| fínska sauna KARIBU SELENA (6164) LG1943 | |
|
|
|
| Prix HT | 1 665,83 € |
| Prix TTC | 2 048,98 € |
| Vous économiserez | – |
| Disponibilité | Skladom u dodávateľa |
| Paramètres | |
| Typ sauny | fínske sauny domáce |
| Výrobca | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Kategória | vnútorné sauny |
| Materiál konštrukcie | severský smrek |
| Hrúbka steny | 38mm |
| Dvere | celosklenené - dymové sklo 8 mm |
| Materiál lavíc | smrekové drevo |
| Počet lavíc | 2x / šírka 57 cm + šírka 27 cm |
| Počet osôb | 2 |
| Odporúčaný výkon kachlí | 3,6 kW alebo 9 kW |
| Saunové kachle | nie |
| Saunové kamene | nie |
| Šírka (vonkajšia) | 1,95m |
| Hĺbka k stene | 1,45m |
| Výška (vonkajšia) | 1,87m |
| Hmotnosť | 330kg |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.