Sudová parná sauna

Gembeš | Vnútorné sauny | Kód: 161234-162317

Sudová parná sauna je určená na domáce použitie v interiéroch alebo exteriéroch. Každý kus je unikátny a ručne vyrobený z kvalitnej sibírskej borovice.

Dostupnosť
Tovar na sklade
doručíme do 48h
1 499,00 €
1 249,17 € bez DPH
Úsmev ako dar
+2,00 €
Za nákup získate 1499 bodov.
Záruka: 2 roky

Sudová parná sauna je určená na domáce použitie v interiéroch alebo exteriéroch. Každý kus je unikátny a ručne vyrobený z kvalitnej sibírskej borovice. 

Princíp fungovania sudovej parnej sauny je totožný ako pri bežnej parnej saune. Pomocou parného generátora vyvíja parný kúpeľ vodnú paru, ktorá zaisťuje 100% vlhkosť vzduchu pri miernej teplote 30 - 50 stupňov Celzia. Takéto prostredie má významný vplyv na Váš organizmus a veľmi mu prospieva. Veľmi dôležité je striedanie horúčavy a chladu.

Sudová parná sauna je veľmi praktická kôli svojej veľkosti. Na jej použitie nepotrebujete veľký priestor. Rozmerovo je zkonštruovaná tak aby prešla cez bežné dvere rozmeru 80cm a preto ju môžete umiestniť kdekoľvek v dome. Samozrejmosťou je jej použitie aj v exteriéroch ako napríklad na záhrade pod prístreškom. 

Obsluha a príprava saunovania je veľmi jednoduchá záležitosť. Narozdiel od bežných parných sáun pri Sudovej parnej saune nemusíte čakať na jej spustenie, ale môžete ju ihneď používať. Jednoducho nalejete vodu do parného generátora a nastavíte si čas ja intenzitu naparovania. Sauna je ihneď pripravená k používaniu. Pod sedadlom sudovej parnej sauny je nádobka určená na vloženie bylín prípade vonnej esencie pre ešte kvalitnejší zážitok.

Saunovanie v sudovej parnej saune je určené aj pre ľudí, ktorí do bežnej sauny nemôžu ísť zo zdravotných dôvodov. Dôvodom je, že v sudovej parnej saune máte hlavu po celý čas vonku. Jednoducho si sadnete tak aby Vám trčala hlava cez otvor na to určený a okolo krku si dáte suchý uterák. Uterák tesní otvor okolo krku a zároveň spríjemňuje zážitok zo saunovania. Pod sedadlom sudovej parnej sauny je nádobka určená na vloženie bylín prípade vonnej esencie pre ešte kvalitnejší zážitok. 

Postup saunovania:

1. Do nádobky na bylinky vložte bylinky (napriklad Levanduľu), prípadme vonnú esenciu

2. Do parného generátora nalejte vodu (ideálne destilovanú)

3. Zapnite napájanie

4. Nastavte termoreguláciu na maximálny výkon (číslo 9 na pravej strane dispeja)

5. V priebehu 4 minút sa sauna nahreje na cca 40-45 stupňov. Ak je teplota príliš vysoká nastavte termoregulátor na výkon 5 až 7 podľa potreby

6. Odporúčaný čas pobytu v sudovej saune je cca 15 až 20 minút. Čas si nastavíte pomocou časovača na ľavej strane displeja.

Parametre:

  • Dĺžka - 110 cm
  • Šírka - 79 cm
  • Výška - 120 cm

Doprava pri tomto produkte je individuálna!

Značka Gembeš

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Super jednanie

Overený zákazník,

Lacno rychlo

Overený zákazník,

DOBRÁ CENA

Overený zákazník,