Skladací sušiak na bielizeň FASHIONDRY sivž vhodný pre vnútorné i vonkajšie použitie, dĺžka šnúry 18 m.
Výrobca - JUWEL, RAKÚSKO
Spoločnosť JUWEL je jedným z najväčších európskych výrobcov prémiových modelov domácich i záhradných sušiakov na bielizeň. Produkty tejto firmy sa vyznačujú šikovným nápadom a dokonalou kvalitou. Výrobky JUWEL nie sú dovážané ako väčšina podobných produktov odkiaľsi z ďalekého východu, ale sú vyrábané v európskej kvalite v malebnom mestečku Imst uprostred rakúskych Álp. Pod firmu JUWEL spadá aj známa značka sušiakov bielizne ARTWEGER.
Sušiak JUWEL FASHIONDRY:
JUWEL - TO FUNGUJE !!!
| Značka | JUWEL |
| Farba | sivá |
| Hmotnosť | 2,9kg |
| Nastavenie výšky | nie |
| Krajina pôvodu | Rakúsko |
| Typ | sušiaky na bielizen |
| Výrobca | JUWEL |
| Priemer nosnej tyče | 0mm |
| Priemer sušiaku | 0cm |
| Automatický ochranný vak | nie |
| Dĺžka ramena sušiaku | 180cm |
| Šírka sušiaku | 54cm |
| Celková dĺžka šnúry | 18 m |
| Držiak do zeme súčasťou | nie |
| Vnútorný | áno |
| Vonkajší | nie |
| Typ sušiaku | stojací |
| Materiál | plast/hliník |
There are no reviews, yet.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Stock | Code | Quantity in Stock |
|---|---|---|
| Centálny sklad | LG2267 | 0 |
| Interný sklad 10 | LG2267 | 0 |
| Interný sklad 7 | LG2267 | 0 |
| Interný sklad 8 | LG2267 | 0 |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | LG2267 | 2 |
| Code | Availability | Price |
|---|---|---|
| LG2267 | Tovar na sklade |
79,00 €
incl. VAT 102,97 € incl. VAT |
| Stock | Code | Quantity in Stock |
|---|---|---|
| Centálny sklad | LG2267 | 0 pcs |
| Interný sklad 10 | LG2267 | 0 pcs |
| Interný sklad 7 | LG2267 | 0 pcs |
| Interný sklad 8 | LG2267 | 0 pcs |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | LG2267 | 2 pcs |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.