Základný model bytového sušiaku na bielizeň JUWEL, ktorý je možné zložiť do malej lišty 9 x 11 x 104 cm, dĺžka šnúry 13 m.
Výrobca - JUWEL, RAKÚSKO
Spoločnosť JUWEL je jedným z najväčších európskych výrobcov prémiových modelov domácich i záhradných sušiakov na bielizeň. Produkty tejto firmy sa vyznačujú šikovným nápadom a dokonalou kvalitou. Výrobky JUWEL nie sú dovážané ako väčšina podobných produktov odkiaľsi z ďalekého východu, ale sú vyrábané v európskej kvalite v malebnom mestečku Imst uprostred rakúskych Álp.
Sušenie oblečenie na čerstvom vzduchu ... jednoduché a lacné!
JUWEL TWIST 140 - bytový sušiak na bielizeň. Aj cez malé kompaktné rozmery máte k dispozícii 13 m sušiace šnúry = 1,5 náplne práčky. Vďaka protišmykovým nohám je sušiak TWIST 140 vhodný aj do Vašej kúpeľne.
Výhody na prvý pohľad:
JUWEL - TO FUNGUJE !!!
| Značka | JUWEL |
| Farba | strieborná |
| Hmotnosť | 3kg |
| Nastavenie výšky | nie |
| Krajina pôvodu | Rakúsko |
| Typ | sušiaky na bielizeň |
| Výrobca | JUWEL |
| Priemer nosnej tyče | 0mm |
| Priemer sušiaku | 0cm |
| Automatický ochranný vak | nie |
| Dĺžka ramena sušiaku | 100cm |
| Šírka sušiaku | 60cm |
| Celková dĺžka šnúry | 13 m |
| Držiak do zeme súčasťou | nie |
| Vnútorný | áno |
| Vonkajší | nie |
| Typ sušiaku | stojací |
| Materiál | hliník |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Centálny sklad | LG1684 | 0 |
| Interný sklad 10 | LG1684 | 0 |
| Interný sklad 7 | LG1684 | 0 |
| Interný sklad 8 | LG1684 | 0 |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | LG1684 | 3 |
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| LG1684 | Skladom |
132,00 €
s DPH 160,00 € s DPH |
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Centálny sklad | LG1684 | 0 ks |
| Interný sklad 10 | LG1684 | 0 ks |
| Interný sklad 7 | LG1684 | 0 ks |
| Interný sklad 8 | LG1684 | 0 ks |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | LG1684 | 3 ks |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.