Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| sušiak na bielizeň JUWEL SWING 200 LG1683 | |
|
|
|
| Cena bez DPH |
202,44 €
243,09 € |
| Cena s DPH |
249,00 €
299,00 € |
| Ušetríte | 20% / 50,00 € |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Značka | JUWEL |
| Výrobca | JUWEL |
| Farba | strieborná |
| Priemer nosnej tyče | 0mm |
| Priemer sušiaku | 0cm |
| Dĺžka ramena sušiaku | 150cm |
| Šírka sušiaku | 80cm |
| Celková dĺžka šnúry | 19 m |
| Držiak do zeme súčasťou | nie |
| Materiál | hliník |
| Automatický ochranný vak | nie |
| Nastavenie výšky | áno |
| Hmotnosť | 6kg |
| Vnútorný | áno |
| Vonkajší | nie |
| Typ | sušiaky na bielizeň |
| Typ sušiaku | stojací |
| Krajina pôvodu | Rakúsko |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.