Horizontálna nerezová sušička potravín s dvierkami, časovačom, 6 sušiacimi platami a 6 jemnými sitami sušia ovocie, zeleninu aj ďalšie suroviny úplne rovnomerne. Čím vás ešte nadchne?
Horizontálna sušička potravín G21 Breezer je menšou sestrou sušičky G21 Mistral. So svojimi 6 nerezovými sušiacimi podnosmi a 6 jemnými sušiacimi vložkami je vďaka kompaktnejšiemu prevedeniu ideálna pre domáce použitie alebo do prevádzok s menšou pracovnou plochou. Všetko ovocie, zeleninu, bylinky, huby aj mäso usuší dokonale, rovnomerne a jednoducho. Nemusíte preskladávať plata ani otáčať suroviny. Dokonca sa nemusíte zaoberať ani údržbou sušičky, vďaka použitým materiálom je odolná a ľahko sa čistí.
Vyrobili sme ju prevažne z nerezu. Telo aj 6 sušiacich plát. K sušičke ďalej dostanete aj 6 sušiacich vložiek s jemným sieťovaním, vyrobených zo zdravotne nezávadného odolného plastu.
Zdravotne nezávadný materiál, ktorý nepotrebuje žiadnu zvláštnu starostlivosť a má extra vysokú odolnosť, sušičke G21 Breezer naozaj pristane. K vynikajúcim vlastnostiam získala aj elegantný a profesionálny vzhľad.

Sušička potravín G21 Breezer má na rozdiel od bežných sušičiek tiež nerezové dvierka, ktoré zabezpečujú nižšiu spotrebu energie, dokonalú cirkuláciu vzduchu, efektívnejšie sušenie a skracujú dobu sušenia potravín. Aby ste dvierka v priebehu sušenia nemuseli otvárať a do sušičky sa tak nedostal chladný vzduch, vybavili sme ich okienkom. Ľahko a rýchlo tak zistíte stav sušeného ovocia, zeleniny, byliniek, húb alebo mäsa. Vďaka dvierkam môžete tiež vyňať ľubovoľný počet plát a sušiť na menšom počte bez obáv z narušenia kvality sušenia.
Najdôležitejšími faktormi, podľa ktorých spoznáte naozaj dobrú sušičku, je už spomínané prevedenie, ktoré je podstatné pre rovnomerné a efektívne sušenie, a tiež výkon sušičky potravín. G21 Breezer suší s výkonom 650 W, čo je ideálny výkon aj pre komerčné prevádzky.
Riadiaca jednotka sušičky G21 Breezer má dokonale riešenú elektroniku, ovládanie je intuitívne a jednoduché. Časovač stráži dobu prípravy a po skončení sušenia sušičku sám vypne. Regulátor teploty vám dáva absolútnu kontrolu nad sušiacim procesom. Usušte si to, čo chcete, presne tak, ako to chcete.

K sušičke navyše získate nielen 6 základných sušiacich plát v nerezovom prevedení, ale aj 6 vložiek s jemným sieťovaním. Využijete ich pre sušenie drobných surovín, ako sú napríklad huby či bylinky alebo dokonalé domáce musli.
| Počet plát | 6 |
| Plocha pre sušenie | 6039 cm2 |
| Rozmer plata | 33 x 30,5 cm |
| Výška medzery medzi platami | 4 cm |
| Výkon | 650 W |
| Digitálne nastavenie teploty | 35 - 75 °C |
| Digitálny časovač | Áno |
| Rozsah časovača | 30 min až 48 hodín |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Hlučnosť | 52 dB |
| Materiál | nerez |
| Hmotnosť | 8 kg |
| Rozmery (Š x V x H) | 340 x 310 x 450 mm |
| Rozmery balenia (Š x V x H) | 390 x 370 x 490 mm |
| Značka | G21 |
Il n’y a actuellement aucun avis client.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Stock | Code | Nombre d'articles en stock |
|---|---|---|
| Centálny sklad | 6008112 | 50 |
| Interný sklad 10 | 6008112 | 0 |
| Interný sklad 7 | 6008112 | 0 |
| Interný sklad 8 | 6008112 | 0 |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | 6008112 | 0 |
Rychle , spolahlive dodanie
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
super rýchla dodávka. Dobrá cena.