Sušička ovocia G21 Harmony platinum s časovačom

Sušička Harmony Platinum je presne ten TOP produkt, ktorý hľadáte. Kvalita, spoľahlivosť, prevedenie, materiály, možnosti. Všetko perfektné. A pestrosť, ktorú jej kúpa vnesie do vašej reštaurácie, baru alebo vlastnej kuchyne? Neuveriteľná.

Predaj skončil

Sušička Harmony Platinum je presne ten TOP produkt, ktorý hľadáte. Kvalita, spoľahlivosť, prevedenie, materiály, možnosti. Všetko perfektné. A pestrosť, ktorú jej kúpa vnesie do vašej reštaurácie, baru alebo vlastnej kuchyne? Neuveriteľná.

Nad ostatnými vyniká radom výhod

Po prvé – je z nerezu. Čo z toho? Jednoduché čistenie, elegancia a k profesionálnemu výkonu i profesionálny vzhľad. Do vašej reštaurácie alebo baru zapadne, pretože sme ju práve sem navrhli. Je oveľa odolnejšia ktoré bežné plastové sušičky a navyše…

Sušička G21 Harmony Platinum s ovocím

...má nerezové dvierka!

Dvierka u sušičiek nie sú bežné a G21 Harmony Platinum je (nielen) vďaka nim, jedinečná a tak obľúbená. Dvierka vám umožnia bez obmedzenia manipulovať s 10 sušiacimi platami a pokojne polovicu z nich vybrať. Kvalita sušenia zostane bezo zmeny, dvierka nahradia vybraté platá a zachovajú dokonalú vnútornú cirkuláciu vzduchu. Získate tak vyšší vnútorný priestor presne podľa potreby. Do sušičky pohodlne naskladáte trebárs tégliky s jogurtom alebo veľkú misu s cestom na kysnutie. Ale bude to ešte lepšie, výpočet výhod pokračuje.

Sušička G21 pripravená na sušenie

Umyjete ju pokojne prúdom vody

Bez obáv o drahú elektroniku, bez ohľadu na riadiacu jednotku. Ako je to možné? Ľahko. Mysleli sme na veľký ruch a náročnosť komerčných prevádzok a čistenie sme vám zjednodušili. Riadiacu jednotku vyberiete a sušičku samotnú môžete čistiť, oplachovať a pokojne ju vziať aj na dvore hadicou. Ľahšie a bezpečnejšie to už nejde  :-)

Ovocie v sušičke g21 Harmony Platinum

Poistka, uzáver, držadlo. K pohodliu nič nechýba

Aby sa vám sušička pohodlne prenášala, pridali sme do spojenia riadiacej jednotky a samotného tela sušičky bezpečnostné spojky s poistkou. Máte tak istotu, že sa sama nerozpojí, pritom však rozkladanie a spájanie prebehne ľahko. Jedným cvaknutím.

Chytrosť ide ruka v ruke s krásou

A so sušičkou G21 Harmony Platinum vás začne príprava lahôdok aj RAW experimentovanie baviť aj tešiť. Riadiaca jednotka má dokonale riešenú elektroniku, ovládanie je intuitívne a jednoduché. Časovač stráži dobu prípravy a po skončení sušenia sušičku sám vypne. Regulátor teploty vám dáva absolútnu kontrolu nad sušiacim procesom. Usušte si to, čo chcete, presne tak, ako to chcete.

Ovládací panel

Keď to so sušením myslíte vážne…

... je pre vás G21 Harmony Platinum ideálnou voľbou. Pripravte hosťom svojej reštaurácie úžasné dezerty, rozšírte jedálniček RAW pizzou alebo ovocnými rolkami. Vašu vlastnú domácu kuchyňu obohatí zdravými jogurty alebo ovocnou dreňou pre deti.

Ingrediencie k sušeniu

Bonus naviac

Vybavili sme ju pre vás nielen základnou súpravou 10 sušiacich plát, navyše k nej dostanete ešte 10 sušiacich vložiek s jemným sieťovaním. Na sušenie byliniek alebo drobných plodov a bobúľ či výrobu domáceho müsli už nemusíte nič dokupovať.

Špecifikácie

 • Počet plát: 10
 • Rozmer plát: 40 x 36 cm
 • Výkon: 1000 W
 • Regulátor nastavenia teploty: 35 – 68 °C
 • Digitálny časovač
 • Digitálny displej
 • Rozmery: 51,1 x 43 x 35,5 cm
 • Nerezové prevedenie
 • Hmotnosť: 12,5 kg

Obsah balenia

 1. Sušička Harmony platinum
 2. 10 sušiacich plát
 3. 10 sušiacich vložiek s jemným sieťovaním
Značka G21

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchly, nákup, doručenie, dobrá cena

Overený zákazník,

odporúčam obchod

Overený zákazník,

Vysoka rychlost dodania.

Overený zákazník,