| Hmotnosť | 49,1 kg |
| Objem | 0.0997 |
| Balené po | 1 ks |
| EAN | 33420203989524 |
| EAN | 33420203989533 |
| EAN | 33420203989515 |
| EAN | 33420203989506 |
| Balenie | Balík č. 3, 8,6×8,6×8,6 cm, 49,1 kg |
| Balenie | Balík č. 1, 9,4×9,4×9,4 cm, 49,1 kg |
| Balenie | Balík č. 4, 5,1×5,1×5,1 cm, 49,1 kg |
| Balenie | Balík č. 2, 7,5×7,5×7,5 cm, 49,1 kg |
Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnost | Cena |
|---|---|---|
| 0000403896 | Skladom u dodávateľa | 189,00 € s DPH |
| Sklad | Kód | Počet mj skladem |
|---|---|---|
| Centálny sklad | 0000403896 | 0 ks |
| Interný sklad 10 | 0000403896 | 0 ks |
| Interný sklad 7 | 0000403896 | 0 ks |
| Interný sklad 8 | 0000403896 | 0 ks |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | 0000403896 | 0 ks |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.