| Hmotnosť | 109,2 kg |
| Objem | 2.0292 |
| Balené po | 1 ks |
| EAN | 33420203567890 |
| EAN | 33420203567906 |
| Balenie | Balík č. 2, 79×79×79 cm, 109,2 kg |
| Balenie | Balík č. 1, 79×79×79 cm, 109,2 kg |
| Termín dodania | 20. 5. 2026 |
Zurzeit liegen keine Bewertungen vor.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Code | Verfügbarkeit | Preis |
|---|---|---|
| 0000382335 | Na objednávku | 865,00 € mit MwSt |
| Lager | Code | Anzahl der Einheiten auf Lager |
|---|---|---|
| Centálny sklad | 0000382335 | 0 Stück |
| Interný sklad 10 | 0000382335 | 0 Stück |
| Interný sklad 7 | 0000382335 | 0 Stück |
| Interný sklad 8 | 0000382335 | 0 Stück |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | 0000382335 | 0 Stück |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.