| Hmotnosť | 154 kg |
| Objem | 2.4902 |
| Balené po | 1 ks |
| EAN | 33420203393091 |
| EAN | 33420203393107 |
| EAN | 33420203393082 |
| EAN | 33420203393073 |
| Balenie | Balík č. 3, 140×140×140 cm, 154 kg |
| Balenie | Balík č. 1, 155×155×155 cm, 154 kg |
| Balenie | Balík č. 4, 90×90×90 cm, 154 kg |
| Balenie | Balík č. 2, 155×155×155 cm, 154 kg |
Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnost | Cena |
|---|---|---|
| 0000362403 | Skladom u dodávateľa | 1 089,00 € s DPH |
Sedacia súprava v tvare U, látka hnedá/ekokoža hnedá, pravá, EMILY U
1 075,00 €
Skladom u dodávateľa
| Sklad | Kód | Počet mj skladem |
|---|---|---|
| Centálny sklad | 0000362403 | 0 ks |
| Interný sklad 10 | 0000362403 | 0 ks |
| Interný sklad 7 | 0000362403 | 0 ks |
| Interný sklad 8 | 0000362403 | 0 ks |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | 0000362403 | 0 ks |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.