| Hmotnosť | 125 kg |
| Objem | 1.6638 |
| Balené po | 1 ks |
| EAN | 33420204023366 |
| EAN | 33420204023375 |
| EAN | 33420204023357 |
| EAN | 33420204023348 |
| Balenie | Balík č. 3, 107×107×107 cm, 125 kg |
| Balenie | Balík č. 1, 132×132×132 cm, 125 kg |
| Balenie | Balík č. 4, 103×103×103 cm, 125 kg |
| Balenie | Balík č. 2, 166×166×166 cm, 125 kg |
Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnost | Cena |
|---|---|---|
| 0000406216 | Skladom u dodávateľa | 799,00 € s DPH |
| Sklad | Kód | Počet mj skladem |
|---|---|---|
| Centálny sklad | 0000406216 | 0 ks |
| Interný sklad 10 | 0000406216 | 0 ks |
| Interný sklad 7 | 0000406216 | 0 ks |
| Interný sklad 8 | 0000406216 | 0 ks |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | 0000406216 | 0 ks |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.