| Hmotnosť | 134 kg |
| Objem | 1.9124 |
| Balené po | 1 ks |
| EAN | 32242104102292 |
| EAN | 32242104102308 |
| EAN | 32242104102283 |
| Balenie | Balík č. 3, 120×120×120 cm, 134 kg |
| Balenie | Balík č. 1, 177×177×177 cm, 134 kg |
| Balenie | Balík č. 2, 110×110×110 cm, 134 kg |
Il n’y a actuellement aucun avis client.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Code | Disponibilité | Prix |
|---|---|---|
| 0000288230 | Skladom u dodávateľa | 585,00 € Prix TTC |
| Stock | Code | Nombre d'articles en stock |
|---|---|---|
| Centálny sklad | 0000288230 | 0 pce |
| Interný sklad 10 | 0000288230 | 0 pce |
| Interný sklad 7 | 0000288230 | 0 pce |
| Interný sklad 8 | 0000288230 | 0 pce |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | 0000288230 | 0 pce |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.