Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| Papierový kotúčik NCR so žltou kópiou, 76/60/17 mm | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 0,75 € |
| Cena s DPH | 0,92 € |
| Ušetříte | – |
| Dostupnost | Tovar na sklade |
| Parametry | |
| Značka | |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Dutinka | 17 mm |
| Gramáž | 50 g/m2 |
| Počet vrstiev | dvojvrstvové |
| Priemer | 60 mm |
| Šírka | 76 mm |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.