Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| strieška nad dvere LANITPLAST LARUS 120/85 antracit LG2609 | |
|
|
|
| Cena bez DPH |
175,83 €
214,93 € |
| Cena s DPH |
216,28 €
264,37 € |
| Ušetríte | 22% / 48,09 € |
| Dostupnosť | Dočasne vypredané |
| Parametre | |
| Značka | LanitPlast |
| Kategória | Vchodové striešky |
| Model striešky | LARUS |
| Výrobca | LANIT PLAST |
| Typ | plochá |
| Farba | antracit |
| Šírka (vonkajšia) | 1,20m |
| Hĺbka k stene | 0,85m |
| Výška (vonkajšia) | 0,28m |
| Materiál konštrukcie | hliník |
| Hmotnosť | 4kg |
| Krajina pôvodu | Poľsko |
| Materiál zasklenia | komôrkový polykarbonát číry 4,5 mm |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.