Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| záhradný altán KARIBU LILLEHAMMER 1 13429 LG1863 | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 904,61 € |
| Cena s DPH | 1 112,67 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Dočasne vypredané |
| Parametre | |
| Značka | KARIBU |
| Výrobca | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Zastavaná plocha | 8,07m2 |
| Šírka (vonkajšia) | 2,84m |
| Dĺžka (vonkajšia) | 2,84m |
| Výška (vonkajšia) | 2,79m |
| Výška steny | 1,96m |
| Farba | drevo |
| Materiál konštrukcie | drevo |
| Hmotnosť | 231kg |
| Plocha strechy | 9m2 |
| Zaťaženie strechy na sneh | 75kg/m2 |
| Krajina pôvodu | Nemecko |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.