| Hmotnosť | 33 kg |
| Objem | 0.0764 |
| Balené po | 1 ks |
| EAN | 33420203467396 |
| EAN | 33420203467402 |
| EAN | 33420203467387 |
| Balenie | Balík č. 3, 5×5×5 cm, 33 kg |
| Balenie | Balík č. 1, 7×7×7 cm, 33 kg |
| Balenie | Balík č. 2, 3×3×3 cm, 33 kg |
Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnost | Cena |
|---|---|---|
| 0000370873 | Skladom u dodávateľa | 125,00 € s DPH |
| Sklad | Kód | Počet mj skladem |
|---|---|---|
| Centálny sklad | 0000370873 | 0 ks |
| Interný sklad 10 | 0000370873 | 0 ks |
| Interný sklad 7 | 0000370873 | 0 ks |
| Interný sklad 8 | 0000370873 | 0 ks |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | 0000370873 | 0 ks |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.