| Hmotnosť | 59,8 kg |
| Objem | 0.1387 |
| Balené po | 1 ks |
| EAN | 32242076200831 |
| EAN | 32242076200840 |
| EAN | 32242076200822 |
| Balenie | Balík č. 3, 4×4×4 cm, 59,8 kg |
| Balenie | Balík č. 1, 10×10×10 cm, 59,8 kg |
| Balenie | Balík č. 2, 5×5×5 cm, 59,8 kg |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| 0000263906 | Skladom u dodávateľa | 189,00 € s DPH |
Jedálenský stôl, biela alba/dub craft zlatý, 135-184x86 cm, LANZETTE S
129,00 €
Skladom u dodávateľa
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Centálny sklad | 0000263906 | 0 ks |
| Interný sklad 10 | 0000263906 | 0 ks |
| Interný sklad 7 | 0000263906 | 0 ks |
| Interný sklad 8 | 0000263906 | 0 ks |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | 0000263906 | 0 ks |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.