| Hmotnosť | 60,3 kg |
| Objem | 0.1502 |
| Balené po | 1 ks |
| EAN | 32242076200910 |
| EAN | 32242076200901 |
| EAN | 32242076200886 |
| EAN | 32242076200895 |
| Balenie | Balík č. 1, 9,8×9,8×9,8 cm, 60,3 kg |
| Balenie | Balík č. 2, 8×8×8 cm, 60,3 kg |
| Balenie | Balík č. 3, 8×8×8 cm, 60,3 kg |
| Balenie | Balík č. 4, 4×4×4 cm, 60,3 kg |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| 0000263913 | Skladom u dodávateľa | 219,00 € s DPH |
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Centálny sklad | 0000263913 | 0 ks |
| Interný sklad 10 | 0000263913 | 0 ks |
| Interný sklad 7 | 0000263913 | 0 ks |
| Interný sklad 8 | 0000263913 | 0 ks |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | 0000263913 | 0 ks |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.