| Hmotnosť | 63,1 kg |
| Objem | 0.1436 |
| Balené po | 1 ks |
| EAN | 32242076201672 |
| EAN | 32242076201681 |
| EAN | 32242076201663 |
| EAN | 32242076201654 |
| EAN | 32242076201645 |
| Balenie | Balík č. 3, 8,5×8,5×8,5 cm, 63,1 kg |
| Balenie | Balík č. 1, 7×7×7 cm, 63,1 kg |
| Balenie | Balík č. 4, 3,5×3,5×3,5 cm, 63,1 kg |
| Balenie | Balík č. 5, 3,5×3,5×3,5 cm, 63,1 kg |
| Balenie | Balík č. 2, 8×8×8 cm, 63,1 kg |
Zurzeit liegen keine Bewertungen vor.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Code | Verfügbarkeit | Preis |
|---|---|---|
| 0000263964 | Skladom u dodávateľa | 209,00 € mit MwSt |
| Lager | Code | Anzahl der Einheiten auf Lager |
|---|---|---|
| Centálny sklad | 0000263964 | 0 Stück |
| Interný sklad 10 | 0000263964 | 0 Stück |
| Interný sklad 7 | 0000263964 | 0 Stück |
| Interný sklad 8 | 0000263964 | 0 Stück |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | 0000263964 | 0 Stück |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.