| Hmotnosť | 51 kg |
| Objem | 0.1092 |
| Balené po | 1 ks |
| EAN | 32242041302021 |
| EAN | 32242041302030 |
| EAN | 32242041302012 |
| EAN | 32242041302003 |
| Balenie | Balík č. 3, 5×5×5 cm, 51 kg |
| Balenie | Balík č. 1, 5,2×5,2×5,2 cm, 51 kg |
| Balenie | Balík č. 4, 4,5×4,5×4,5 cm, 51 kg |
| Balenie | Balík č. 2, 9,2×9,2×9,2 cm, 51 kg |
Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnost | Cena |
|---|---|---|
| 0000086159 | Skladom u dodávateľa | 229,00 € s DPH |
| Sklad | Kód | Počet mj skladem |
|---|---|---|
| Centálny sklad | 0000086159 | 0 ks |
| Interný sklad 10 | 0000086159 | 0 ks |
| Interný sklad 7 | 0000086159 | 0 ks |
| Interný sklad 8 | 0000086159 | 0 ks |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | 0000086159 | 0 ks |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.