| Hmotnosť | 96,5 kg |
| Objem | 0.2045 |
| Balené po | 1 ks |
| EAN | 32242076603490 |
| EAN | 32242076603506 |
| EAN | 32242076603481 |
| EAN | 32242076603472 |
| Balenie | Balík č. 3, 5,5×5,5×5,5 cm, 96,5 kg |
| Balenie | Balík č. 1, 19,5×19,5×19,5 cm, 96,5 kg |
| Balenie | Balík č. 4, 1,5×1,5×1,5 cm, 96,5 kg |
| Balenie | Balík č. 2, 9,5×9,5×9,5 cm, 96,5 kg |
Zurzeit liegen keine Bewertungen vor.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Code | Verfügbarkeit | Preis |
|---|---|---|
| 0000264777 | Skladom u dodávateľa | 669,00 € mit MwSt |
| Lager | Code | Anzahl der Einheiten auf Lager |
|---|---|---|
| Centálny sklad | 0000264777 | 0 Stück |
| Interný sklad 10 | 0000264777 | 0 Stück |
| Interný sklad 7 | 0000264777 | 0 Stück |
| Interný sklad 8 | 0000264777 | 0 Stück |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | 0000264777 | 0 Stück |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.