| Hmotnosť | 84,2 kg |
| Objem | 0.4870 |
| Balené po | 1 ks |
| EAN | 33420203482119 |
| EAN | 33420203482128 |
| EAN | 33420203482100 |
| EAN | 33420203482094 |
| EAN | 33420203482085 |
| Balenie | Balík č. 3, 9,3×9,3×9,3 cm, 84,2 kg |
| Balenie | Balík č. 1, 20,8×20,8×20,8 cm, 84,2 kg |
| Balenie | Balík č. 4, 6,3×6,3×6,3 cm, 84,2 kg |
| Balenie | Balík č. 5, 4,5×4,5×4,5 cm, 84,2 kg |
| Balenie | Balík č. 2, 43,9×43,9×43,9 cm, 84,2 kg |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| 0000372507 | Skladom u dodávateľa | 399,00 € s DPH |
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Centálny sklad | 0000372507 | 0 ks |
| Interný sklad 10 | 0000372507 | 0 ks |
| Interný sklad 7 | 0000372507 | 0 ks |
| Interný sklad 8 | 0000372507 | 0 ks |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | 0000372507 | 0 ks |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.