| Hmotnosť | 59,6 kg |
| Objem | 0.1331 |
| Balené po | 1 ks |
| EAN | 32242042100961 |
| EAN | 32242042100970 |
| EAN | 32242042100952 |
| EAN | 32242042100943 |
| EAN | 32242042100934 |
| Balenie | Balík č. 3, 6,5×6,5×6,5 cm, 59,6 kg |
| Balenie | Balík č. 1, 5×5×5 cm, 59,6 kg |
| Balenie | Balík č. 4, 4×4×4 cm, 59,6 kg |
| Balenie | Balík č. 5, 4,5×4,5×4,5 cm, 59,6 kg |
| Balenie | Balík č. 2, 11×11×11 cm, 59,6 kg |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| 0000147815 | Skladom u dodávateľa | 245,00 € s DPH |
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Centálny sklad | 0000147815 | 0 ks |
| Interný sklad 10 | 0000147815 | 0 ks |
| Interný sklad 7 | 0000147815 | 0 ks |
| Interný sklad 8 | 0000147815 | 0 ks |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | 0000147815 | 0 ks |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.