Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| fínska sauna KARIBU SANDRA (6160) LG1953 | |
|
|
|
| Cena bez DPH |
1 487,50 €
1 505,89 € |
| Cena s DPH |
1 829,63 €
1 852,25 € |
| Ušetríte | 1% / 22,62 € |
| Dostupnosť | Skladom u dodávateľa |
| Parametre | |
| Typ sauny | fínske sauny domáce |
| Výrobca | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Kategória | vnútorné sauny |
| Materiál konštrukcie | severský smrk |
| Hrúbka steny | 38mm |
| Dvere | celosklenené - dymové sklo 8 mm |
| Materiál lavíc | smrekové drevo |
| Počet lavíc | 2x / 1x šířka 57 cm + 1x šířka 27 cm |
| Počet osôb | 2 |
| Funkce ionizace | nie |
| Vestavěné rádio | nie |
| Odporúčaný typ kachlí | elektrická kamna |
| Odporúčaný výkon kachlí | 3,6 kW nebo 9 kW |
| Šírka (vonkajšia) | 1,45m |
| Hĺbka k stene | 1,45m |
| Výška (vonkajšia) | 1,87m |
| Hmotnosť | 250kg |
| Krajina pôvodu | Nemecko |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.