Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| fínska sauna KARIBU HYGGE (86313) terragrau s predsieňou LG1978 | |
|
|
|
| Cena bez DPH |
6 719,51 €
6 719,67 € |
| Cena s DPH |
8 265,00 €
8 265,19 € |
| Ušetríte | 0% / 0,19 € |
| Dostupnosť | Dočasne vypredané |
| Parametre | |
| Značka | KARIBU |
| Typ sauny | fínske sauny vonkajšie |
| Výrobca | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Kategória | vonkajšie sauny |
| Materiál konštrukcie | severský smrk |
| Hrúbka steny | 38mm |
| Dvere | posuvné |
| Materiál lavíc | osikové drevo |
| Počet lavíc | 3x / šířka 57 cm |
| Počet osôb | 3 |
| Funkce ionizace | nie |
| Vestavěné rádio | nie |
| Odporúčaný typ kachlí | elektrická kamna |
| Odporúčaný výkon kachlí | 9 kW |
| Šírka (vonkajšia) | 5,08m |
| Saunové kamene | nie |
| Saunové kachle | nie |
| Hĺbka k stene | 2,76m |
| Výška (vonkajšia) | 2,10m |
| Hmotnosť | 1300kg |
| Farba | terragrau |
| Plocha strechy | 14,0m2 |
| Podlaha pribalená | áno |
| Krajina pôvodu | Nemecko |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.