Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| fínska sauna KARIBU HYTTI 1 (93861) natur LG4122 | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 1 653,33 € |
| Cena s DPH | 2 033,60 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Skladom u dodávateľa |
| Parametre | |
| Typ sauny | fínske sauny vonkajšie |
| Výrobca | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Kategória | vonkajšie sauny |
| Materiál konštrukcie | severský smrek |
| Hrúbka steny | 38mm |
| Dvere | jednokrídlové na pántoch s izolačným sklom |
| Materiál lavíc | osikové drevo |
| Počet lavíc | 2x / 1x šírka 57 cm + 1x šírka 27 cm |
| Počet osôb | 2 |
| Funkce ionizace | nie |
| Vestavěné rádio | nie |
| Odporúčaný typ kachlí | elektrické kachle |
| Odporúčaný výkon kachlí | 9 kW |
| Šírka (vonkajšia) | 1,96m |
| Hĺbka k stene | 1,46m |
| Výška (vonkajšia) | 2,28m |
| Hmotnosť | 380kg |
| Farba | drevo |
| Plocha strechy | 4,10m2 |
| Podlaha pribalená | áno |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.