Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| fínska sauna KARIBU NORGE (27213) terragrau LG3773 | |
|
|
|
| Cena bez DPH |
3 911,38 €
3 911,44 € |
| Cena s DPH |
4 811,00 €
4 811,07 € |
| Ušetríte | 0% / 0,07 € |
| Dostupnosť | Dočasne vypredané |
| Parametre | |
| Typ sauny | fínske sauny vonkajšie |
| Výrobca | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Kategória | vonkajšie sauny |
| Materiál konštrukcie | severský smrek |
| Hrúbka steny | 38mm |
| Dvere | jednokrídlové na pántoch s izolačným sklom |
| Materiál lavíc | osikové drevo |
| Počet lavíc | 3x / šírka 57 cm |
| Počet osôb | 3 |
| Funkce ionizace | nie |
| Vestavěné rádio | nie |
| Odporúčaný typ kachlí | elektrické kachle |
| Odporúčaný výkon kachlí | 9 kW |
| Šírka (vonkajšia) | 2,31m |
| Hĺbka k stene | 1,96m |
| Výška (vonkajšia) | 2,38m |
| Hmotnosť | 620kg |
| Farba | terragrau |
| Plocha strechy | 6m2 |
| Podlaha pribalená | áno |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.