VTECH Detská pestúnka VM3252

Detská digitálna "video" pestúnka s 2.8" LCD farebným displejom, vnútorný dosah až 60m, vonkajší dosah 300m, rodičovská jednotka na akumulátor, detská jednotka na adaptér, infračervené nočné videnie

Predaj skončil


Doprajte vášmu potomkovi maximálnu bezpečnosť v detskej postieľke. VTech VM3252 je detská pestúnka, ktorá pracuje ako so zvukom, tak aj s obrazom. Prenos zvuku je realizovaný digitálne a umožní dosah do vzdialenosti až 300 m. Výhodou tejto detskej pestúnky je vyšší počet kanálov a od analógových pestúnok sa líši fungovaním na vyšších frekvenciách, takže sa hodí skôr na miesta s väčšou možnosťou rušenia signálu. Keby však signál predsa len niečo narušilo, pestúnka sa múdro pripomenie akustickým upozornením.

 

Zdrojom pre hlavnú, rodičovskú jednotku je batéria. Detskú pestúnku napája batéria. Pokiaľ s deťmi veľa cestujete, uvítate praktické napájanie jednotiek na batérie. Keby batéria odišla, detská pestúnka sa včas pripomenie. Prístroj upúta pozornosť taktiež nadčasovým dizajnom, pestúnka tak pasuje snáď do každého interiéru.

 

Základné parametre

Digitálny prenos zvuku

Dosah signálu až 300 m

Napájanie rodičovskej časti pestúnky: Batéria

Zdroj detskej časti pestúnky: Batéria

 

Značka Vtech

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

spokojnošť

Overený zákazník,

Spoľahlivý predajca, ochotný správne a rýchlo komunikovať so zakazníkom

Overený zákazník,

Dobrá komunikácia Žiadna

Overený zákazník,