VTECH Detská pestúnka VM5261

Vtech | Pestúnky | Kód: VM5261

Detská digitálna "video" pestúnka s 5" LCD farebným displejom, vnútorný dosah až 60m, vonkajší dosah 300m, rodičovská jednotka na akumulátor, detská jednotka na adaptér, obojsmerná komunikácia, infračervené nočné videnie

Dostupnosť
Skladom
Doručíme do 48h
151,63 €
126,36 € bez DPH


Majte dokonalý prehľad nad situáciou v postieľke vášho bábätka. VTech VM5261 je detská pestúnka, ktorá vám prenesie zvuk aj obraz. Prenos jasne čistého zvuku je obstaraný digitálne s dosahom pokrytia až 300 m. Detská pestúnka je vybavená vyšším množstvom kanálov a na rozdiel od analógových pestúnok pracuje na vyššej frekvencii, perfektne sa tak hodí aj do miest, kde inak hrozí vyššie riziko rušenia signálu. A aj keď o signál predsa len prídete, všimnete si to podľa tónu, ktorým na to pestúnka upozorní. Zdroj, ktorý obstará energiu pre hlavnú, rodičovskú jednotku je batéria.

 

Napájanie detskej jednotke dodáva batéria. Ak sa s deťmi často premiestňujete, môžete pestúnku pohodlne kedykoľvek použiť, pretože napájanie oboch jednotiek je riešené batériami. Keby sa vám batéria vybila, pestúnka to sama včas oznámi. Páčiť sa vám bude aj elegantné spracovanie, takže pestúnku môžete mať vystavenú všetkým na očiach.

 

Základné parametre

Digitálny zvukový prenos

Dosah signálu až 300 m

Napájanie rodičovskej časti detskej pestúnky: Batéria

Zdroj druhej (detskej) jednotky: Batéria

Elegantný dizajn

 

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.