Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| vyvýšený záhon KARIBU HOCHBEET 281 (83327) terragrau LG1997 | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 364,08 € |
| Cena s DPH | 447,82 € |
| Ušetříte | – |
| Dostupnost | Skladom u dodávateľa |
| Parametry | |
| Zastavaná plocha | 2,32m2 |
| Farba | terragrau |
| Kategória | vyvýšené záhony |
| Dĺžka (vonkajšia) | 1,11m |
| Šírka (vonkajšia) | 2,09m |
| Výška (vonkajšia) | 0,92m |
| Materiál konštrukcie | drevo 28 mm |
| Typ dna | bez dna |
| Výrobca | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Hmotnosť | 50kg |
| Krajina pôvodu | Nemecko |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.