Supprimer du comparateur
|
|
|---|---|
| vyvýšený záhon KARIBU HOCHBEET 282 (91549) natur LG1998 | |
|
|
|
| Prix HT | 356,76 € |
| Prix TTC | 438,82 € |
| Vous économiserez | – |
| Disponibilité | Skladom u dodávateľa |
| Paramètres | |
| Zastavaná plocha | 2,39m2 |
| Farba | drevo |
| Kategória | vyvýšené záhony |
| Dĺžka (vonkajšia) | 0,94m |
| Šírka (vonkajšia) | 2,54m |
| Výška (vonkajšia) | 0,92m |
| Materiál konštrukcie | drevo 28 mm |
| Typ dna | bez dna |
| Výrobca | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Hmotnosť | 92kg |
| Krajina pôvodu | Nemecko |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.