Vyvýšený záhon KARIBU, š 133 x d 69 x v 82 cm, prírodné drevené profily 19 mm, záhon nemá dno.
Nemecká kvalita od prémiového nemeckého výrobcu Karibu Holztechnik GmbH.
Vyvýšený záhon KARIBU radu 19x ponúka perfektné riešenie pre umiestnenie Vašich rastlín. Kvety, bylinky, zeleninu, to všetko môžete slobodne umítstit prakticky kdekoľvek na záhrade. Vaše obľúbené rastliny môžete pestovať bez vytvárania klasických záhonov, na terase alebo na štrkovej ceste. Pohodlná výška 82 cm poteší Váš chrbát, pretože tak obmedzíte namáhavé ohýbanie sa na minimum. Vyvýšený záhon je zložený z drevených profilov sily 19 mm zložených v systéme pero / drážka. Vnútri záhonu je plastová fólia. Z výroby nalakované verzie nie je nutné pred stavbou akokoľvek ošetrovať a umožňujú tak okamžité použitie. Prevedenie natur je nutné pred použitím ošetriť vhodnou povrchovou úpravou pre vonkajšie drevo (podľa vlastnej voľby) - tzn. protiplesňový náter plus napr. lazúra. Vo vyvýšenom záhone odporúčame štruktúru pôdy prispôsobiť svojim rastlinám.
Skrášlite svoju záhradu, balkón alebo malú terasu vyvýšeným záhonom KARIBU !!
Základné vlastnosti:
Certifikácia:
Špičková kvalita tohto výrobku je potvrdená českým CERTIFIKÁTOM VÝROBKU č. 3893/222/§5a/20205 a STAVEBNE TECHNICKÝM OSVEDČENÍM STO-3893/25 vydaným Výskumným a vývojovým ústavom drevárskym Praha s.p. (autorizovaná osoba 222).
Rozmery balenia:
| Farba | drevo |
| Hmotnosť | 32kg |
| Krajina pôvodu | Nemecko |
| Šírka (vonkajšia) | 1,33m |
| Dĺžka (vonkajšia) | 0,69m |
| Výška (vonkajšia) | 0,82m |
| Materiál konštrukcie | drevo 19 mm |
| Výrobca | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Kategória | vyvýšené záhony |
| Zastavaná plocha | 0,92m2 |
| Typ dna | bez dna |
Zurzeit liegen keine Bewertungen vor.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Code | Verfügbarkeit | Preis |
|---|---|---|
| LG1987 | Skladom u dodávateľa |
191,68 €
mit MwSt 193,76 € mit MwSt |
| Lager | Code | Anzahl der Einheiten auf Lager |
|---|---|---|
| Centálny sklad | LG1987 | 0 Stück |
| Interný sklad 10 | LG1987 | 0 Stück |
| Interný sklad 7 | LG1987 | 0 Stück |
| Interný sklad 8 | LG1987 | 0 Stück |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | LG1987 | 0 Stück |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.