Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| parenisko LANITPLAST RADIUS 01 LG2611 | |
|
|
|
| Cena bez DPH |
100,00 €
166,67 € |
| Cena s DPH |
123,00 €
205,00 € |
| Ušetríte | 67% / 82,00 € |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Kategória | parenisko |
| Hmotnosť | 12kg |
| Str. okná | ks |
| Zastavaná plocha | 1,26m2 |
| Šírka (vonkajšia) | 1,05m |
| Dĺžka (vonkajšia) | 1,20m |
| Výška (vonkajšia) | 0,60m |
| Materiál konštrukcie | oceľový skleník |
| Záruka na presklenie | zmluvná - 10 rokov na nerozbitnosť krupobitím |
| Max. zaťaženie snehom | kg/m2 |
| Výrobca | LANIT PLAST |
| Základna pribalená | áno |
| Krajina pôvodu | Veľká Británia / Ukrajina |
| Materiál zasklenia | polykarbonát 4 mm |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.