Stredne veľký vyvýšený záhon s pareniskom, konštrukcia z hliníkových profilov, rozmer š 122 x d 83 x v 137 cm, kalené číre sklo 3 mm.
Výrobca - VITAVIA GARDEN - Veľká Británia
Vyvýšený záhon s pareniskom VITAVIA GAIA JUMBO je stredne veľké robustné parenisko od britského prémiového výrobcu skleníkov firmy VITAVIA GARDEN. Je vyrobené z eloxovaných hliníkových profilov a presklenie je z kaleného číreho skla hrúbky 3 mm. Táto kombinácia kvalitných materiálov rastlinkám poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu a ideálne svetelné podmienky.
Veľkou výhodou tohto modelu kombinuje výhody vyvýšeného záhona a pareniska.
Krátky popis:
Prednosti pareniska z kaleného skla:
Upozornenie:
| Farba | čierna |
| Hmotnosť | kg |
| Šírka (vonkajšia) | 1,22m |
| Dĺžka (vonkajšia) | 0,83m |
| Výška (vonkajšia) | 1,03 / 1,37m |
| Materiál konštrukcie | hliníkové parenisko |
| Výrobca | VITAVIA GARDEN |
| Kategória | parenisko |
| Str. okná | 4ks |
| Zastavaná plocha | 0,98m2 |
| Materiál zasklenia | kalené sklo 3 mm |
| Max. zaťaženie snehom | kg/m2 |
Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnost | Cena |
|---|---|---|
| LG3739 | Dočasne vypredané |
466,00 €
s DPH 466,22 € s DPH |
parenisko JUWEL BIO-PROTECT 130/60 NEW LG2465
108,65 € 138,27 €
Skladom (1 ks)
| Sklad | Kód | Počet mj skladem |
|---|---|---|
| Centálny sklad | LG3739 | 0 ks |
| Interný sklad 10 | LG3739 | 0 ks |
| Interný sklad 7 | LG3739 | 0 ks |
| Interný sklad 8 | LG3739 | 0 ks |
| Stará Vajnorská - prevádzka osob. odberu | LG3739 | 0 ks |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.