Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| vyvýšený záhon KARIBU HOCHBEET 192 (64571) terragrau LG1992 | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 242,50 € |
| Cena s DPH | 298,28 € |
| Ušetříte | – |
| Dostupnost | Skladom u dodávateľa |
| Parametry | |
| Značka | KARIBU |
| Zastavaná plocha | 1,54m2 |
| Farba | terragrau |
| Kategória | vyvýšené záhony |
| Dĺžka (vonkajšia) | 0,89m |
| Šírka (vonkajšia) | 1,73m |
| Výška (vonkajšia) | 0,82m |
| Materiál konštrukcie | drevo 19 mm |
| Typ dna | bez dna |
| Výrobca | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Hmotnosť | 42,50kg |
| Krajina pôvodu | Nemecko |
Rychle , spolahlive dodanie
Overený zákazník,
Na tovar dom cakala takmer 5 tyzdnov, doruceny19.12.
Overený zákazník,
super rýchla dodávka. Dobrá cena.
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.